Informace o nás


Na mne se můžete obrátit s problémy se starými elektronkovými radii,bude-li to poblíž dojedu k Vám , radio k opravě lze i poslat.Např. jeden pán za Slovenska jel na Moravu , konkrétně to byl Moravský Žižkov, radio tam dal na poštu a zrenovované šlo stejnou cestou zpět.Bydlím na rozhranní Severočeského a Královéhradeckého kraje.

Můžete i nabídnout různá i neúplná radia a pod.Co se dá z vraku , hromady třísek a prkýnek udělat dokazuje album "BLANÍK".

Dne 17.4.2012 byla odstraněna dokumentace z opravy radia Philips.Důvod byl prostý.Některé práce prováděla jiná osoba dle mých instrukcí, a na základě reakcí zde nesouhlasila s dalším umístěním na webu.Škoda, ale celé překopávat se mi to nechtělo.Vše i s komentáři najdou znalci na darknetu.Hesla jsou stejná.Děkuji za pochopení.

 

 

 

 

 

 

Historie projektu

Mé první opravené radio bylo zn. Telefunken Trio Koncert.Bylo to v roce asi 1970 , k opravě tehdy stačila tzv. VADASKA.Běžný nástroj pro elektrikáře,aby zjistil zda a jaké je na drátech napětí.Já měřil na radiu dodatečně namontovaný  potenciometr s vypínačem, po nějaké dřívější opravě, který byl vadný.Ten vypínač,jistě.Proud prošel přes vadasku , radio se rozsvítilo a já byl LAPEN.Jojo, dávnu již tomu ......

Naši uživatelé

Zde bude uvedeno , po odsouhlasení dotyčných, co se udělalo a jaká je spokojenost.

Fotogalerie: O nás

Tato fotogalerie je prázdná.